reference

INDIVIDUÁLNÍ SUPERVIZE

Děkuji za praktickou supervizi, díky které se mi podařilo rozklíčovat již déle řešený problém. Supervize byla rychlá, na řešení orientovaná a plná barviček, které mi pomohly se jasně zorientovat v tom co, vlastně řeším a jaké mám možnosti.
— Petr Fulier, psychoterapeut

Supervize Ráchel Bícové mi velmi pomáhá v oblastech plánování, hranic, vztahů a zodpovědnosti. A to ve všech směrech – vůči mé rodině, vůči mému povolání i vůči sobě samé. Nejcennější je, že to nejsou rady zvnějšku, ale rozmotávání zdánlivě neřešitelných problémů a vedení k tomu, abych si řešení nalezla sama. Za to děkuji.
— Soňa Sílová, duchovní CASD a učitelka

Supervize pro mě byla fuška – pod vedením jsem si musela přijít na to, co mám za problém, pak najít nějaké řešení a nakonec se rozhodnout, že ho také zrealizuji. Kupodivu právě vlastní realizace už pro mě tak těžká nebyla. Mám takový dojem, že bez supervize bych dodnes dělala něco, co dělat nemám, takže vřele doporučuji.
— Renata Padevětová, vedoucí práce s dětmi v KS Praha

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O PODMÍNKÁCH INDIVIDUÁLNÍ SUPERVIZE

CHCI SE OBJEDNAT NA INDIVIDUÁLNÍ SUPERVIZI

SKUPINOVÁ SUPERVIZE

Supervize vedené Ráchel Bícovou jsou charakteristické citlivým, kreativním přístupem a velmi dobrou prací se skupinou. Ráchel Bícová umí vytvořit dostatek prostoru pro vyjádření, dovede pomoci nahlédnout na věc z jiné perspektivy. Ze supervizí jsem vždy odcházela s novými podněty, nápady, možnostmi řešeními, větším nadhledem a pocitem dobře využitého času.
— Lucie Zárubová, sociální pracovnice

Skupinové supervize vedené paní Bícovou mi byly v letech studia velmi nápomocné. Pomohly mi především rozplést složité situace z mého pracovního prostředí a zároveň získat komplexnější pohled na problematiku, kterou jsem zrovna řešila. Paní Bícová dokázala vždy vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém pro nás bylo přirozené se sdílet a upřímně nahlížet na jakýkoliv problém.
— Eva Petržílková, pracuje se studenty v rámci Univerzitního křesťanského hnutí

Absolvovala jsem již několik supervizí s paní Ráchel Bícovou. Mohu proto potvrdit její zcela profesionální a lidský přístup k dané problematice. Pod vedením její supervize jsem měla možnost, utřídit si složitou situaci, ve které jsem se ocitla, a najít praktické možnosti řešení.
— Michaela Šalplachtová, pracovnice v sociálních službách

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O PODMÍNKÁCH SKUPINOVÉ SUPERVIZE

CHCI OBJEDNAT SKUPINOVOU SUPERVIZI

SEMINÁŘE

Ráchel Bícová opakovaně vedla semináře týkající se výchovy dětí v rámci “Dne pro rodiče” v našem brněnském sboru BJB. Její vystupování i erudice byly velmi pozitivně přijaty účastníky. Semináře jsou interaktivní a praktické. Vřele doporučuji.
— Marek Žitný, BJB Brno

Mohu vřele doporučit Semináře pro pracovníky s dětmi, které Ráchel vede – přestože je velmi profesionální, komunikuje na velmi osobní úrovni a teorii doplňuje obohacujími příběhy ze života.
— Michaela Harrodová, sbor Ta Cesta

ZAJÍMAJÍ MNE SEMINÁŘE