Na co jít v říjnu do kina

Na co stojí za to jít v říjnu do kina? Tady je můj výběr.

Dívka ve vlaku

Film podle stejnojmenného bestselleru Pauly Hawkins a je přirovnáván k úspěšnému filmu Zmizelá. Rachel jezdí každé ráno vlakem a pravidelně z jeho okna pozoruje život mladého páru. Jednou si všimne něčeho podivného a když se pak dozví, že je mladá žena nezvěstná, obrátí se Rachel na policii… Očekávám záhadu, napětí a překvapivé rozuzlení.

Premiéra: 6. října

Rodinné štěstí

Maďarský film, který si letos z MFF Karlovy Vary odvezl hlavní cenu, vám připomene, že ubytovat u sebe příbuzné vám může obrátit život vzhůru nohama. A to přesto, že se vlastně máte rádi. Ve filmu si zahrál režisér se svou skutečnou rodinou.

Premiéra: 6. října

Lichožrouti

Zfilmovaná kniha pro děti, u které se baví i dospělí, proto věřím, že u filmu to bude podobné. Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří mohou za to, že nám z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ty sudé totiž sežerou! Příběh dvou znepřátelených lichožroutských gangů převedený na plátno určitě nebude nuda.

Premiéra: 20. října

 

4 komentářů:

 • FITFOODHEALTHY 07/10/2016 at 11:51

  No páni, tenhle článek se povedl. Mám moc ráda tyhle druhy článku. 🙂 Na tvůj blog jsem narazila prostřednictvím blogeru a je fakt super. 🙂 Budu ráda, když se podíváš i ke mě. 🙂 http://www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  Reply
  • Ráchel Bícová 07/10/2016 at 12:26

   Díky 🙂 Již jsem tě navštívila 😉

   Reply
 • Edit B. 11/10/2016 at 22:49

  Na Lichožrouty se celá naše rodina moc těší 😀
  Fajn doporučující článek. Určitě bych se přimlouvala, aby tomu tak bylo každý měsíc. A ideálně potom, jestli to naplnilo vaše očekávání, to bylo myslím určitě fajn i pro ostatní, kteří ještě zvažují 😉

  Reply
  • Ráchel Bícová 12/10/2016 at 12:45

   Z naší rodiny se na Lichožrouty těším hlavně já. Dětem se nelíbí ta animace 😀

   Reply

přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..